Презентація Забігу Миру

Розпочнеться забіг на Михайлівській площі о 12:00. Завершитсья на Софійській площі близько 14:00 презентаціює логотипу Забігу Миру.

Ми прагнемо миру в Україні та в усьому світі! Ми підтримуємо європейський вибір нашої держави та висловлюємо подяку мешканцям усіх країн, які продемонстрували підтримку українському народу! Аби підтвердити наші слова діями — 21 березня ми розпочнемо безпрецедентну бігову подорож країнами Європи під назвою Забіг Миру. На підтримку цього заходу в суботу 21 лютого ми проводимо біговий флеш-моб. Безпосередні учасники Забігу Миру пробіжать вулицями Києва дистанцію близько 18 кілометрів, що у 1 000 разів менше, ніж загальний кілометраж, який ми плануємо подолати під час основного заходу. 
Кожен бажаючий може приєднатися до флеш-мобу на будь-якому етапі маршруту. При собі бажано мати українську та європейську символіку. Під час забігу плануються фотосесії учасників біля визначних пам'яток Києва.

Забіг відбуватиметься відповідно до правил дорожнього руху без перекриття вулиць (тротуарами та із зупинками на світлофорах). 

До уваги Засобів масової інформації! Провести фото та відео зйомку а також отримати коментарі організаторів та учасників флеш-мобу найкраще буде під час завершення забігу орієнтовно о 14:00 на Софійській площі (група учасників бігтиме зі сторони Золотих воріт вулицею Володимирською до пам'ятника Богдану Хмельницькому на Софійській площі).

Деталі про Забіг Миру - https://www.facebook.com/pages/Run-for-Peace/777984612278803